KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12804444
nr 1280 4444
Gouache
Man på parkbänk, ej signerad. Motivet: 30x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:42:50
150 kr
Gouache